Tecajnica Ljubljanske borze po VP

OZNAKA VPISIN KODA VPSTEVILO TECAJEV ZA VPDATUM TECAJA MINDATUM TECAJA MAXZAKLJUCNI TECAJ MINZAKLJUCNI TECAJ MAXPROMET V LOTIH MINPROMET V LOTIH MAXST POSLOV MINST POSLOV MAX
AAFRSI0021110620762002-04-092002-08-120.00591.000800300
AAPGSI00211119175512003-09-122005-12-090.00600.000294368018
AAPRSI00211106383292002-04-092003-09-110.0045.000147561000
AB01ESI00221002081032002-04-092002-09-240.00102.1001300
AB03SI00221009018502002-04-092005-10-250.00103.000579001
AB04SI002210131312312002-04-092007-05-280.00104.500393904
AB05SI00221015039642002-04-092006-04-110.00103.0001450001
AB06SI002210180015462002-11-252009-05-110.00106.7502270005
AB07SI002210204815762003-10-302010-05-170.00106.000600008
AB08SI002210218815482004-09-222011-02-230.00105.000800002
AB09SI002210219615492004-09-222011-08-170.00104.7001000003
AB10SI002210230315832005-03-072011-09-270.00105.400100004
AB11SI002210252710592006-06-302010-11-250.0099.7006000002
AB12SI002210253510662006-06-302010-12-070.00100.0005885203
AB13SI00221026342922007-02-232008-06-180.000.000000
AB14SI00221031789562011-05-162015-03-180.0093.200110001
ABKNSI002110860812802008-10-272013-12-190.0061.00010000040
ACL1ESI003210071910682002-04-092006-09-110.000.000000
ACLGSI00311015286012006-01-242008-08-210.0012149.700417010129
ADM2SI003210350711072015-07-272020-03-10100.10107.5003005015
AELGSI003110327631622002-04-092015-04-160.0014080.000316240170
AGO1SI003210315021662011-03-072020-01-290.00131.220454012
AGOGSI003111074317402010-03-312017-04-040.009.3501099783015
AKIRSI00211113546242003-05-272005-12-090.0030000.1005713076
AKMGSI00311043328992002-04-092006-01-060.001400.0004422705
ALDGSI0031109380532002-04-092002-07-080.001520.00040000
APAGSI003110989333812002-04-092016-03-010.003300.000233999063
APOGSI003111342413182006-04-102011-09-220.0010000.00032907
AR1NSI00211057944102002-04-092004-01-120.0097.000331832800
AR1RSI00211120714702004-01-132005-12-090.001150.000114212031
ASVGSI003110315111232002-04-092006-11-290.00399.0003958403
AT1NSI0021105828262002-04-092002-05-280.0081.600649098000
ATFRSI0021110927472002-05-312002-08-120.00800.00086057600
ATPGSI002111216218662004-02-272011-11-040.001000.1003508490102
ATPRSI00211109354052002-06-172004-02-260.0096.000853501000
AVCGSI00311021125042002-04-092004-05-240.002400.0005997400
AVHRSI0031109489762002-04-092002-08-120.00605.00076000
BCE10SI002210270918012007-09-122014-12-170.00109.7503000004
BCE11SI002210278216012008-07-112014-12-170.0099.90010203
BCE12SI002210299812762009-11-022014-12-170.00106.000300005
BCE13SI002210309511762010-06-302015-03-230.00101.000114605
BCE14SI002210312911792010-12-272015-09-240.000.000000
BCE15SI002210318611512011-06-222016-02-050.00102.50060008
BCE16SI00221032854682013-01-312014-12-170.0098.000261908
BCE3SI00221010656932002-04-092005-02-230.00103.000150000
BCE4SI00221012149632002-04-092006-04-100.00101.500300000
BCE5SI002210149511852002-04-092007-03-080.00101.800327000
BCE6ASI002210173512762002-09-302008-02-070.00100.400129000
BCE6BSI00221017435772002-09-302005-02-090.000.000000
BCE7SI002210197415312003-11-172010-03-250.00104.500500001
BCE8SI002210222015152004-10-262011-02-070.00104.900924004
BCE9SI002210242810282005-12-192010-04-080.00100.900500003
BDM1SI 0022102592542008-09-192008-12-050.000.000000
BDM1SI002210259210422008-12-082013-02-150.00100.00070001
BDP2SI00221010164742002-04-092004-04-080.00101.00025000
BELGSI003110216113192002-04-092007-11-050.008500.0004879409
BFUGSI003110275732002-04-092002-04-180.000.000000
BKPSI00211099372852002-04-092003-07-040.0060500.00019000
BKP2SI0022100828252002-04-092002-05-240.000.000000
BKP3SI00221010574832002-04-092004-04-220.00100.0002500
BKP4SI00221012717922002-04-092005-07-260.00107.600270000
BTCSI00311019651052002-04-092002-09-260.000.000000
BTC1ESI003210057813562002-04-092007-12-280.00115.000644903
BTC2SI00321015277752003-06-062006-08-010.00107.000350002
BZ02ESI00221005965482002-04-092004-07-260.00102.500194200
BZ03SI002210215415722004-07-272011-02-010.00101.00045003
CAP1SI00211000359952002-04-092006-05-300.001800.00013649003
CAPGSI00211120221912003-12-302004-10-010.00600.000151400
CAPNSI00211062224032002-04-092003-12-290.0052.0005652500
CEMGSI00311098851052002-04-092002-09-260.0021500.000171800
CERRSI0031110446762002-04-092002-08-120.00561.000101200
CETGSI003110084343372002-04-092020-03-100.0079900.00010012012
CHZGSI003110440713502002-04-092007-12-180.003796.90025644409
CICGSI003110380543372002-04-092020-03-100.0032990.000384600223
CIM1SI003210229314522005-07-212011-08-170.00112.2501460004
CIM2SI00321032346762011-10-282014-07-240.000.000000
COMGSI003110360710292002-04-092006-07-170.004530.0002933806
CPNRSI00211132691022005-01-122005-06-170.00310.200126000
CRIRSI00211119255492003-09-162005-12-090.00705.000137122013
CRKGSI003110915810832002-04-092006-10-020.0010000.000357104
CTRGSI00311096201092002-04-092002-10-020.000.000000
DADSI00311007691942002-04-092003-02-140.000.000000
DATGSI00311174334272018-05-042020-03-100.005.9507642011
DATRSI003111451324372008-06-302018-05-030.0093.90023000010
DB01SI00221008441222002-04-092002-10-240.000.000000
DB02ESI00221008361222002-04-092002-10-240.00100.00018600
DELRSI003110445612562002-04-092007-07-090.0033000.00025680016
DEO1SI003210235022312005-09-292014-11-210.00100.020500006
DEZ01SI00025007651762013-12-192014-09-050.000.000000
DFNRSI00311139457172008-03-312011-02-140.007.900300007
DHLRSI00211132511022005-01-122005-06-170.00310.000646600
DMRGSI00311052068282002-04-092005-09-190.002550.000246902
DPR1SI003210286328282008-08-212020-03-100.00101.700706030030
DPRGSI003110707943372002-04-092020-03-100.008248.0008934108
DRK1SI00321027566052008-07-012010-11-300.000.000000
DRKRSI00311133744102005-10-192007-07-090.004849.75040118070
DRPGSI00311002567442002-04-092005-05-160.00108000.0005569700
DRS1SI003210224436822004-12-302020-03-100.00123.000318006
DRS2SI003210241834802005-11-082020-03-100.000.000000
DRS3SI003210250934022006-03-022020-03-100.00102.000344401
DRS3SI032102509182006-02-032006-03-010.00102.000201
DSKGSI00311095881642002-04-092002-12-300.001300.00068900
DSMGSI00311072511152002-04-092002-10-140.00700.0002495600
DUT01SI00321033334882013-12-272015-12-080.000.000000
DUT02SI00321033666682013-12-272016-08-310.000.000000
DUT03SI00321034404692014-10-222016-09-080.000.000000
DUT04SI00321034734242014-12-302016-09-080.000.000000
DZ07SI0009900786232002-04-092002-05-230.000.000000
DZ08SI0009900935642002-04-092002-07-240.000.000000
DZ09SI0009901057992002-04-092002-09-190.000.000000
DZ10SI00099011981392002-04-092002-11-220.000.000000
DZ11SI00099013131782002-04-092003-01-240.0099.4603500000
DZ12SI00099014462172002-04-092003-03-200.000.000000
DZ13SI00099015782222002-06-062003-05-220.000.000000
DZ14SI00099017272262002-08-012003-07-180.000.000000
DZ15SI00099018592272002-10-022003-09-180.000.000000
DZ16SI00099020062322002-12-042003-11-200.000.000000
DZ17SI00099021392342003-02-042004-01-220.000.000000
DZ18SI00099022612362003-04-042004-03-180.000.000000
DZ19SI00099024022412003-06-032004-05-210.000.000000
DZ20SI00099025272432003-07-312004-07-220.000.000000
DZ21SI00099026592472003-09-302004-09-230.000.000000
DZ22SI00099028082442003-12-022004-11-240.000.000000
DZ23SI00099029312432004-02-042005-01-200.000.000000
DZ24SI00099030532422004-03-312005-03-170.000.000000
DZ25SI00099031862372004-06-032005-05-200.000.000000
DZ26SI00099033192342004-08-052005-07-210.000.000000
DZ27SI00099034342372004-10-062005-09-270.000.000000
DZ28SI00099035662332004-12-022005-11-220.000.000000
DZ29SI00099037562252005-02-102006-01-190.0099.79025001
DZ30SI00026038822322005-04-072006-03-270.000.000000
DZ31SI00026040132312005-06-092006-05-220.000.000000
DZ32SI00026041462322005-08-102006-07-240.000.000000
DZ33SI00026042782432005-09-302006-09-250.000.000000
DZ34SI00026043852512005-11-252006-11-270.000.000000
DZ35SI00026044502412006-01-272007-01-220.000.000000
DZ36SI00026044922352006-03-312007-03-260.000.000000
DZ37SI00026045342342006-05-262007-05-210.000.000000
DZ38SI00026045752192006-07-282007-07-090.000.000000
DZ39SI00026046172102006-09-292007-09-240.000.000000
DZ40SI00026046582102006-12-012007-11-260.000.000000
DZ41SI00025000622472009-01-162010-01-130.000.000000
DZ42SI00025000882472009-03-132010-03-100.000.000000
DZ43SI00025002782402012-02-132013-01-310.000.000000
DZ44SI00025003692402012-06-152013-06-060.000.000000
DZ45SI00025005002412013-02-152014-02-060.000.000000
DZ46SI00025005672442013-04-122014-04-030.000.000000
DZ47SI00025006252422013-06-142014-06-050.000.000000
DZ48SI00025006662422013-09-132014-09-040.000.000000
DZ49SI00025007082422013-10-112014-10-020.000.00017001
DZ50SI00025007242432013-11-152014-11-060.000.000000
DZ51SI00025008152432014-02-142015-02-050.000.000000
DZ52SI00025008562432014-03-142015-03-050.000.000000
DZ53SI00025009062432014-04-112015-04-020.000.000000
DZ54SI00025009302432014-05-162015-05-070.000.000000
DZ55SI00025009632432014-06-132015-06-040.000.000000
DZ56SI00025010032432014-07-112015-07-020.000.000000
DZ57SI00025010372442014-09-122015-09-030.000.000000
DZ58SI00025010782432014-10-102015-10-010.000.000000
DZ59SI00025011102442014-11-142015-11-050.000.000000
DZ60SI00025011692442015-02-132016-02-030.000.000000
DZ61SI00025012192442015-03-132016-03-030.000.000000
DZ62SI00025012272442015-04-102016-03-310.000.000000
DZ63SI00025012682442015-05-152016-05-050.000.000000
DZ64SI00025013002432015-06-122016-06-020.000.000000
DZ65SI00025013342432015-09-112016-09-010.000.000000
DZ66SI00025013752412015-11-132016-11-030.000.000000
DZ67SI00025014412402016-02-122017-02-010.000.000000
DZ68SI00025014742382016-03-112017-03-020.000.000000
DZ69SI00025015082402016-04-082017-03-300.000.000000
DZ70SI00025015402382016-05-132017-05-040.000.000000
DZ71SI00025015992382016-06-102017-06-010.000.000000
DZ72SI00025016492382016-09-092017-08-310.000.000000
DZ73SI00025016642382016-10-072017-09-280.000.000000
DZ74SI00025017552402017-02-132018-02-020.000.000000
DZ75SI00025017892402017-03-102018-03-020.000.000000
DZ76SI00025018132382017-04-072018-03-280.000.000000
DZ77SI00025018472402017-05-122018-05-040.000.000000
DZ78SI00025019122132017-09-082018-08-310.000.000000
DZ79SI00025019382132017-10-062018-09-280.000.000000
DZ80SI00025020012142018-02-162019-02-070.000.000000
DZ81SI00025020352142018-03-162019-03-080.000.000000
DZ82SI00025020502162018-04-132019-04-050.000.000000
DZ83SI00025020842232018-06-122019-05-100.000.000000
DZ84SI00025021262402018-06-152019-06-070.000.000000
DZ85SI00025021752422018-09-142019-09-090.000.000000
DZ86SI00025022172382018-10-122019-10-070.000.000000
DZ87SI00025022582382019-02-152020-02-100.000.000000
DZ88SI00025022902382019-03-152020-03-090.000.000000
DZ89SI00025023571982019-05-172020-03-100.000.000000
DZ90SI00025023991782019-06-142020-03-100.000.000000
DZ91SI00025024641162019-09-132020-03-100.000.000000
DZ92SI0002502530372020-01-202020-03-100.000.000000
DZSSI003110527114522002-04-092008-05-280.007998.000123730032
DZS2SI003210320015112013-12-062020-03-100.000.000000
EOKGSI003110268213022002-04-092007-10-090.002600.00087000019
ETOGSI003110133824322002-04-092012-05-070.0066200.00027457067
ETRGSI003110712913872002-11-072008-08-280.00114980.0002032048
EZ223SI000260417942005-09-012005-09-060.000.000000
EZ224SI000260418792005-09-012005-09-130.000.000000
EZ225SI0002604211142005-09-012005-09-200.000.000000
EZ226SI0002604229182005-09-022005-09-270.000.000000
EZ227SI0002604237172005-09-092005-10-040.000.000000
EZ228SI0002604245172005-09-162005-10-110.000.000000
EZ229SI0002604252152005-09-232005-10-140.000.000000
EZ230SI0002604286152005-09-302005-10-250.000.000000
EZ231SI0002604294132005-10-072005-10-280.000.000000
EZ232SI0002604302132005-10-142005-11-080.000.000000
EZ233SI00000000112005-10-202005-10-200.000.000000
EZ233SI0002604310152005-10-212005-11-150.000.000000
EZ234SI0002604344162005-10-282005-11-220.000.000000
EZ235SI0002604351182005-11-042005-11-290.000.000000
EZ236SI0002604369182005-11-112005-12-060.000.000000
EZ237SI0002604379202005-11-182005-12-150.000.000000
EZ238SI0002604401182005-11-252005-12-200.000.000000
EZ239SI0002604419182005-12-022005-12-280.000.000000
FB06SI00221017689262005-05-232009-04-210.00102.790190011
FB08SI00221020718062005-05-102008-10-090.00102.50012503
FB09SI002210226120982005-05-102013-12-200.00104.600580050
FB10SI00221023525512005-05-102007-09-210.00100.4902001
FB11SI002210245122352005-10-252014-12-180.00103.700239405
FB12SI002210248510622006-03-072010-08-100.0099.25035000001
FB13SI00221025503942006-06-262008-03-200.0097.000825002
FB14SI002210260011892007-03-202012-02-090.0098.0008301
FB15SI002210261812332007-05-042012-05-280.00102.000372207
FB16SI002210268314322008-03-192013-12-200.00105.0001201
FB17SI00221027178882007-10-022011-05-100.0098.750270003
FB19SI00221027746442008-03-192010-10-180.00100.300150102
FB20SI002210281611832008-06-122013-03-150.00100.000150003
FB21SI002210285711682008-09-122013-05-280.00100.0006502
FB22SI002210295610562009-09-252013-12-200.0060.000162004
FB24SI00221032773812012-06-112013-12-200.000.000000
FINRSI00211139628632008-02-292011-08-220.00310.000940010
FIRRSI00211113889202002-10-102007-12-110.00999.000179206025
FMR1SI003210228510532005-05-052009-10-060.00103.00016403
FRAGSI00311035998322002-04-092005-09-230.002996.00015215017
GDPRSI00311089861892002-04-092003-02-070.006874.800728200
GE02SI00321038123882018-08-032020-03-100.000.000000
GEALSI00311034178242004-02-032007-06-220.001250.000639603
GEARSI00311008014262002-04-092004-02-020.001219.900252000
GEN01SI00325005122242013-03-072014-01-310.0099.4005001
GEN02SI00325007852352014-02-202015-01-300.0099.800332004
GEN05SI00325016192302016-07-182017-06-270.000.000000
GEN06SI00325018742112017-07-062018-06-220.000.000000
GEN07SI00325021382132018-08-032019-06-180.000.000000
GEN08SI00325024011642019-07-052020-03-100.000.000000
GGBGSI003110737611712002-04-092007-02-160.003000.0009172405
GHUGSI003110865543372002-04-092020-03-100.003500.00048000014
GKRGSI003110714511212002-04-092006-11-270.001699.0002740003
GLJGSI00311039388862002-04-092005-12-160.001550.0007618701
GORGSI003110499322582002-04-092011-08-230.003000.0008160902
GPGSI00311027326332002-04-092004-11-290.008198.0004643100
GRV01SI00325005791532013-05-102013-12-160.0099.55030006
GRV02SI00325008761762014-04-032014-12-150.0099.8002446010
GRV03SI00325011712002015-03-022015-12-140.0099.85050001
GRV04SI00325014112082016-02-152016-12-140.0099.9501001
GRV05SI00325017262192017-02-012017-12-190.0099.500100004
GRV06SI00325019731892018-02-072018-12-180.000.000000
GRVGSI003110407640112002-04-092018-11-020.006920.0004117270290
GSBGSI003110129640502002-04-092019-01-040.001850.00030355011
GT0NSI00211061981542002-04-092002-12-130.0034.00015380000
GTKGSI003110119718882002-04-092010-03-010.004356.970381248034
GV01SI003210342411872014-10-242019-10-010.00103.600202006
GV02SI00321037395642017-07-032019-11-280.00102.5003695017
GZPGSI00311057193072002-04-092003-08-050.001240.00081400
GZRGSI003111033913582002-04-092008-01-040.002499.00019992020
HBPSI00212000741932002-04-092003-02-140.000.000000
HBRSI00211007461942002-04-092003-02-140.000.000000
HDOGSI003110114830222002-04-092014-09-220.00250000.00088234053
HTB1ESI003210094116162002-04-092009-01-260.00109.30020004
IALGSI003110704624912004-10-262015-01-160.0012500.000327697060
ICRGSI003110434010592002-04-092006-08-290.003500.000715007
IEKGSI003110009043372002-04-092020-03-100.007750.0006157500343
IELGSI003111026327722002-04-092013-09-180.001100.0001487705
IFDRSI00211130799942004-08-022008-10-100.001310.000175954094
IFFRSI002111076017472002-09-232009-12-300.001151.4002437649070
IFHRSI002111308714752004-07-222010-09-070.00710.000116803067
IFIRSI002111078614362002-09-232008-09-290.002999.0001211284090
IFPRSI00211107784412002-09-232004-07-160.0094.1001028972000
IHPGSI003110745939252002-04-092018-06-290.00900.00055237044
IM01SI003210357210142015-12-042020-03-100.00105.200130002
IML01SI00325011222392014-11-262015-11-100.0099.95011201
IMTGSI003110920810802002-04-092006-09-270.00858.00017281011
INDDYSI00214011366772008-10-242011-07-150.004.82053508056
INDGLSI00214011286872008-10-102011-07-150.0010.09022570060
INJGSI00311070877482002-04-092005-05-200.002280.000897500
INRGSI003110333437012002-04-092017-06-230.009702.0002901
INTRSI002110013411102002-04-092006-11-130.006340.0001452902
ITBGSI003110207043372002-04-092020-03-100.0011500.0004822810123
ITSGSI00311039468812002-04-092005-12-120.002000.1001142002
IZ0NSI00211058691002002-04-092002-09-200.0087.200610607000
JAMRSI003111109712542002-04-092007-07-020.001363.280456360017
JASGSI003110154415812002-04-092008-12-030.006489.0006103205
JESGSI003110430820012002-04-092010-08-120.00900.100110000
JMLGSI00311015361322002-04-092002-11-130.0030000.000293600
JPIGSI003110910933622002-04-092016-02-030.001100.000110000036
JTKGSI003110786326192002-04-092013-02-060.0034749.00032754021
K4NGSI0021110943452002-08-212002-10-300.003000.0004581300
K4NRSI0021110943742002-04-252002-08-200.00390.000189200
K4SGSI00211120141912003-12-302004-10-010.00420.000314200
K4SRSI00211109503972002-04-252003-12-290.0042.0002252000
KBG1SI004210269710312007-10-102011-12-070.00102.50014601
KBG2SI00421029786202010-01-212012-07-160.000.000000
KBG3SI00421031907312011-06-292014-06-100.000.000000
KBM1ESI00221008512572002-04-092003-05-260.00101.000100
KBM2SI00221012899022002-04-092006-01-110.00103.95090000
KBM3SI002210147910792002-04-092006-09-260.00109.500500000
KBM4SI002210148710792002-04-092006-09-260.00105.410160000
KBM5SI002210221210352004-10-262009-03-060.00105.450400201
KBM6SI00221022386362004-10-262007-06-150.00102.100200001
KBM7SI002210237815452005-06-302011-11-160.00101.700700004
KBM8SI002210238610922005-06-302010-01-260.00100.700512002
KBM9SI00221030469292010-03-292013-12-190.00103.00097305
KBMRSI002110405214932007-12-102013-12-190.0043.98091434601788
KCEGSI0031100157872002-04-092002-08-300.000.000000
KCEUSI0031200015872002-04-092002-08-300.000.000000
KD01ESI00221005394222002-04-092004-01-270.00109.1001163000
KDH1SI003210243422962005-12-162015-05-150.00108.000489004
KDH2SI003210251723302006-04-072015-10-200.00100.250910006
KDH3SI003210341613732014-07-022020-03-100.00105.00010046094
KDH4SI00321035159362015-07-172019-06-140.000.000000
KDHPSI003120050228112002-04-092013-11-150.0014600.00025959078
KDHRSI003111046143362002-04-092020-03-100.0020000.000508440205
KDINSI00211102247942002-04-092005-07-290.00243.0009996617047
KDIRSI002111341813742005-08-012011-04-133.222478.1502823350124
KDO1ESI00221005395192004-01-282006-03-090.00109.0001215001
KDPNSI00211102323662002-04-092003-11-040.0052.400790778300
KDZSI0021110174982002-04-092002-09-180.000.000000
KEPGSI00311042098082002-04-092005-08-190.006810.000200001
KHKGSI00311005207892002-04-092005-07-220.0015700.000817700
KLAGSI00311054878522002-04-092005-10-280.00690.0001031603
KLLGSI00311111479182002-04-262006-02-160.002800.0002768306
KLMGSI00311051561352002-04-092002-11-150.001690.000181500
KMPGSI00311045631322002-04-092002-11-130.001200.000998600
KOLRSI00311000587442002-04-092005-05-160.006900.00013392300
KPEGSI00311029552582002-04-092003-05-280.002100.0009868000
KR0NSI0021105893102002-04-092002-04-300.000.000000
KRB2ESI00221007861122002-04-092002-10-070.00100.0102000
KRHRSI002111124815632002-05-092008-11-260.00625.00065000023
KRKGSI003110212043372002-04-092020-03-100.00189617.11035728801101
KS2GSI00211120307002003-12-222006-10-250.001400.00034471046
KS2NSI00211062143992002-04-092003-12-190.0054.500276885000
KS4NSI002110588542002-04-092002-04-220.000.000000
KSF1SI002210321021102011-07-112020-03-100.000.000000
KSFRSI002111385529842007-12-242020-03-100.004.250422820228
KSNGSI0021110893452002-08-212002-10-300.003000.0001224900
KSNRSI0021110893802002-04-092002-08-200.00375.000310900
LEGGSI00311132421132004-12-272005-06-170.00370.000633400
LEKASI00311006451842002-04-092003-01-310.00103501.0002962700
LEKBSI00312002701842002-04-092003-01-310.00103500.00042500
LIVGSI00311079629262002-04-092006-02-170.0018550.000322003
LIVRSI00311135311002006-02-202006-07-130.000.000000
LIZGSI003110371415252002-04-092008-09-120.001999.00030800031
LKPGSI003110134643372002-04-092020-03-100.0011853.300625680225
LLBGSI003110871313002002-04-092007-10-080.001899.00059374029
LSBGSI003110035511432002-04-092007-01-090.001850.0001505006
MAHRSI002111151128372003-05-062014-12-110.001425.300804799065
MAIRSI002111152912812003-05-212008-09-240.003001.000353443088
MAJGSI003110820039212002-04-092018-06-220.002250.000597172041
MAPGSI003110058723322002-04-092011-12-070.0013500.000479006
MDURSI00211116027502007-12-132010-12-280.00350.00016603
MEDRSI003110691510612002-04-092006-09-010.002800.000142577013
MEHRSI00311100651092002-04-092002-10-030.00438.0005209200
MEL03SI00325003221062012-04-242012-09-250.0098.500401
MEL04SI00325003891032012-08-222013-01-220.0098.7501001
MEL05SI0032500447922012-11-072013-03-250.000.000339701
MEL06SI0032500470842013-03-222013-07-240.000.000000
MEL07SI0032500637862013-08-142013-12-160.000.000000
MEL08SI00325012882312015-06-242016-05-270.0099.360100002
MEL09SI00325013872302015-12-082016-11-110.0099.85028001
MEL10SI00325015692322016-06-142017-05-260.0099.60030103
MEL11SI00325016922322016-12-162017-11-240.000.000000
MELRSI003110008243372002-04-092020-03-100.0053907.9605092710603
MEO1SI003210231915942005-02-102011-09-190.00105.0001387504
MERSI003110463913992002-04-092008-03-060.0052000.000707250155
MHLGSI003111007312262002-10-012007-11-230.003180.1002141016
MHLRSI00311100731062002-04-092002-09-300.00400.0001051300
MILGSI003111116216972002-04-092009-05-270.00384000.00021677036
MIPGSI003110969517102002-04-092009-06-150.002800.00024236909
MISGSI003110271612552002-04-092007-07-090.004501.10010526003
MKIRSI002111319418682004-10-262012-07-100.00560.000146763085
MKOGSI003110130443362002-04-092020-03-100.008248.0005349609
MKTGSI003110094218172002-04-092009-11-160.007999.000430504
ML0GSI00211059687702002-11-142006-01-120.00267.0001714904048
ML0NSI00211059681322002-04-092002-11-130.00115.000176915700
MLHRSI002111058834162002-11-202016-11-090.001000.000166618042
MOKGSI00311020136892002-04-092005-02-180.0011500.0001059900
MPBLSI00214000217992006-11-242010-04-140.0015330.000117820203
MPEUSI002140001312282006-06-162011-07-200.001550.00029114011
MPIRSI00211115373562003-05-212004-10-250.0066.000770365600
MPLRSI002111084425142002-04-092012-09-030.0029990.0005216010
MR0NSI00211059845472002-04-092004-07-260.0085.500281484400
MR0RSI002111199023002004-07-272014-01-130.001399.000116091032
MR1NSI00211059925532002-04-092004-08-030.0072.0001102695100
MR1RSI002111311137832004-08-042020-03-100.00749.000184650126
MSMGSI00311068575722002-04-092004-08-310.001111.00049200
MTGGSI00311056692782004-07-022005-08-190.00224.00048600
MTSGSI003110370643372002-04-092020-03-100.001725.00084343309
MTZGSI00311104792892002-04-092003-07-110.00800.00047800
MULGSI00311077804682002-04-092004-04-010.001999.000368000
MX1NSI00211059352472002-04-092003-05-130.00106.4001825771000
NAL1SI00321016833282002-08-082003-12-220.00110.20074524200
NALNSI003110269038502004-04-302020-03-100.008200.00074405
NALRSI00311026904862002-04-092004-04-290.001900.00025000000
NF1NSI002110600822442002-04-092011-08-030.59449.9808371855098
NF2NSI00211060163912002-04-092003-12-090.0066.600714402800
NF2RSI002111200627122003-12-102015-01-220.001000.00033639860144
NI01SI00221009687582002-04-092005-06-080.00108.650195700
NIKNSI003110079343372002-04-092020-03-100.003851.0001167403
NK0NSI00211060244282002-04-092004-02-050.0060.000128980000
NK0RSI00211121211662004-02-062004-10-010.00450.40078974800
NK1NSI00211060323312002-04-092003-09-150.0048.000537243500
NK2NSI00211060404282002-04-092004-02-050.0035.000225574100
NK2RSI00211121392282004-02-062005-01-030.00380.000784700
NKPGSI003110717816122002-04-092009-01-210.0048001.00065408
NLB1SI0022100752252002-04-092002-05-240.00100.0101300
NLB10SI002210192510512003-06-182007-11-120.00106.0001780022
NLB11SI002210193315432003-06-182009-11-120.00105.400179404
NLB12SI002210201410552003-11-142008-04-230.00103.000300001
NLB13SI002210200623222003-11-142013-05-310.00122.00013530012
NLB14SI002210208910362004-07-062008-11-140.00100.0004500
NLB15SI002210225318222004-12-012012-06-080.00105.5001420209
NLB16SI002210232910302005-06-302009-10-260.00101.300720003
NLB17SI002210240213602005-06-302011-02-210.00100.000216203
NLB18SI002210244422992005-12-292015-06-010.00103.000491902
NLB19SI002210249326292005-12-292016-09-220.00102.200348805
NLB20SI002210258415452006-08-252013-01-100.000.000500001
NLB21SI00221026425822006-12-272009-07-010.000.000400001
NLB22SI002210266711612007-01-112011-10-280.00100.000000
NLB23SI002210272511282007-11-282012-06-190.000.000000
NLB24SI 0022102824542008-09-192008-12-050.000.000000
NLB24SI0022102824922008-12-082009-04-230.000.000000
NLB25SI00221030041152010-04-142010-09-230.000.000000
NLB26SI00221031118482010-07-262013-12-190.00105.00010000016
NLB27SI00221038552052019-05-082020-03-100.00101.000702
NLB2ESI0022100760252002-04-092002-05-240.00100.0001400
NLB3SI00221011806942002-04-092005-02-240.00105.800183400
NLB4SI00221011986942002-04-092005-02-240.00103.100100000
NLB5SI00221013628712002-04-092005-11-250.00103.420100001
NLB7SI00221017767492002-11-222005-12-200.00107.800130000
NLB8SI002210178411082002-11-222007-06-190.00104.74047003
NLB9SI00221019178372003-06-182006-11-100.00106.300300000
NLBRSI00211173443192018-11-142020-03-1053.4065.000511740128
NNVGSI0031101684882002-04-092002-09-020.001700.000726900
OSMOESI0002100483852002-04-092002-08-260.000.000000
OZ1SI00021032483612011-12-092013-05-300.0099.0005002
OZ10SI00021037923362018-04-132019-10-040.000.000000
OZ11SI00021038343402018-10-122020-03-100.000.000000
OZ12SI00021038672192019-04-122020-03-100.000.000000
OZ13SI0002103909992019-10-112020-03-100.000.000000
OZ2SI00021033213672013-04-222014-10-090.000.000000
OZ3SI00021034383662014-10-172016-04-070.000.000000
OZ4SI00021034953702015-04-102016-09-290.000.000000
OZ5SI00021035603632015-10-092017-03-300.000.000000
OZ6SI00021036103642016-04-082017-09-280.000.000000
OZ7SI00021036693562016-10-072018-03-270.000.000000
OZ8SI00021037273372017-04-072018-09-280.000.000000
OZ9SI00021037683342017-10-062019-03-290.000.000000
PALGSI00311033009232002-04-092006-02-140.002400.000501085012
PBDBISI00214009225282008-06-232010-08-050.001.1801476605
PBDUISI00214009305282008-06-232010-08-050.001.0004745608
PBGSSI002140003917282006-11-242014-01-100.00172.3205254188080
PBONSI00299003291632002-04-092002-12-300.0069.700568392400
PBS2SI002210123010822002-12-272007-06-140.00112.500149802
PBS3SI00221013547162002-12-272005-12-060.00100.0003000
PBS5SI002210203010862004-01-062008-07-240.00102.50013001
PBS6SI002210227914932005-07-212011-09-230.00104.200200002
PBS7SI002210236017872005-07-212012-11-280.00104.70053004
PD0NSI00211060571542002-04-092002-12-130.0036.50015000000
PDKRSI00211119662522003-11-052004-11-090.00610.00011595600
PEK01SI00325003141092012-04-132012-09-190.0099.280902
PEK02SI00325004391062012-10-102013-03-190.0099.0502502
PEK03SI00325005461042013-04-172013-09-130.0099.65025002
PEK04SI00325006781082013-10-072014-03-140.000.000000
PEK05SI00325008681142014-04-022014-09-160.0099.800150001
PET1SI003210294711632009-10-142014-06-190.00112.000300405
PET2SI003210325911982012-02-142016-12-120.00110.000120008
PET3SI003210329111842013-02-212017-11-29100.60113.0001607030
PET5SI00321037475922017-08-252020-03-100.00102.500110405
PETGSI003110215343372002-04-092020-03-100.00125820.180453580355
PFNPSI00312000981932002-04-092003-02-140.000.000000
PILRSI003110741834162002-04-092016-04-210.009899.80023100890430
PIRGSI00311003715132002-04-092004-06-070.0031000.000472900
PLHRSI00211109012592002-04-092003-05-290.00950.0006230300
PM1NSI00211060654342002-04-092004-02-130.00290.000190593200
PNO1SI002210212114032004-09-292010-08-030.00100.60050002
POCGSI0031103425912002-04-092002-09-050.001320.000231300
POIGSI0021113574912006-02-202006-06-300.00130000.000303507
POIRSI00211109849262002-04-092006-02-170.001165.00016499009
POPGSI003110822634012002-04-092016-04-010.005300.00029411030
POSRSI002111051328752008-06-122020-03-100.0028.310777256082
PPDGSI002120064514532005-07-202011-07-270.0020000.0001391105
PPDLSI00212008352482012-08-242013-08-270.0023.00011001
PPDPSI00212008192682011-07-282012-08-230.0030.0003001
PPDTSI002120088415812013-08-282020-03-100.0023.4001191003
PPIGSI00211130384022004-05-132006-01-050.00430.0009027008
PPIRSI00211109924952002-04-092004-05-120.0048.000326174900
PPIRSI00211135821162006-01-062006-06-260.0038000.300305902
PPSGSI0031111337532002-08-122002-11-060.0041000.000741200
PRB1SI00221002573002002-04-092003-07-250.00102.500885700
PRB10SI002210284015762008-12-302015-05-060.00106.000313005
PRB11SI00221029649922009-12-292013-12-230.00100.000200015
PRB12SI00221031037472010-12-202013-12-230.000.00028801
PRB2ESI00221003073992002-04-092003-12-180.00102.500140000
PRB4SI002210108112872002-04-092007-09-180.00101.500605802
PRB5SI002210153710292002-04-262006-07-260.00100.01016001
PRB6SI002210194111532003-07-302008-06-020.00103.0001400002
PRB7SI002210209715912004-05-052010-12-020.00105.50010000013
PRB8SI002210254313552007-03-072012-10-040.00100.0008959023
PRB9SI002210276614152008-04-162013-12-230.00100.000200003
PRBPSI002120040528382002-04-092013-12-230.006999.0004700007
PSN1SI00321028976712008-12-082011-08-180.00100.0002001
PULGSI00311090758242002-04-092005-09-130.0097989.90018640007
RARGSI00311023027682002-04-092005-06-220.002160.0001805500
RDROSI00311007511932002-04-092003-02-140.000.000000
RGPSI003120028821132002-04-092011-01-240.001200.000395703
RGSSI003110489421132002-04-092011-01-240.00344.0001982108
RGZPSI003120079118502011-01-252018-08-240.000.000000
RGZRSI003111576718502011-01-252018-08-240.003.0007502
RKRGSI003110328412342002-04-092007-06-010.004500.0001476003
RS04ESI000210065762002-04-092002-04-240.000.000000
RS08ESI00021003682572002-04-092003-05-260.0098.10020800
RS10SI00021007319302002-04-092006-02-220.00104.0003191603
RS12SI0002100798232002-04-092002-05-220.00100.000367900
RS13ESI00021008144912002-04-092004-05-050.00102.800162500
RS14SI00021009392572002-04-092003-05-260.00101.28014274900
RS16SI00021011431952002-04-092003-02-170.00100.0001357000
RS17SI00021011506892002-04-092005-02-170.00104.0001645300
RS18SI000210116819212002-04-092010-04-190.00111.20030000013
RS19SI00021012002942002-04-092003-07-170.00102.000250000
RS20SI00021013253812002-04-092003-11-240.00103.000756700
RS21SI000210134129912002-11-182015-02-230.00103.000121352011
RS22SI00021013749182002-04-092006-02-030.00104.5101017501
RS23SI000210138221242002-04-092011-08-170.00110.50015192011
RS24SI00021013904512002-04-092004-03-080.00102.5001300800
RS25SI00021014089632002-04-092006-04-100.00107.0003352007
RS26SI000210143221952002-04-092011-05-250.00112.00027800011
RS27SI000210154911212002-04-092006-11-270.00111.54013460709
RS28SI00021015646622002-04-092005-01-100.00104.6003143800
RS29SI000210157223532002-04-092012-01-090.00110.8802759708
RS31SI000210158011432002-04-092007-01-080.00109.00031000010
RS32SI000210159823532002-04-092012-01-090.00111.0002406006
RS33SI000210164843372002-04-092020-03-100.00150.000383403
RS34SI00021016146902002-04-092005-02-180.00107.0006009000
RS35SI00021016227092002-04-092005-03-170.00109.2204375000
RS36SI00021016307052002-04-092005-03-110.00105.00010000000
RS37SI00021016637202002-04-302005-04-180.00106.2004856000
RS38SI000210167136442002-04-302017-04-100.00119.50045315025
RS39SI000210165513872002-11-182008-09-080.00102.7904629060126
RS40SI00021016977192002-06-072005-05-270.00110.0009022000
RS41SI00021017057202002-06-262005-06-160.00106.25015000000
RS42SI00021017217162002-07-242005-07-080.00105.5504300000
RS43SI00021017967282002-10-222005-10-190.00104.8004150001
RS44SI000210182024122002-11-292012-10-300.00110.9002384503
RS45SI00021018127072002-12-032005-10-280.00105.4504724501
RS48SI000210185324222002-12-102012-11-260.00108.65060112012
RS49SI000210188741612003-01-222020-03-100.00121.40025104
RS4ESI00021006571652002-04-252003-01-140.00103.29083300
RS50SI000210189524172003-03-112013-02-180.00106.00023858014
RS51SI00021019037172003-03-112006-02-170.00106.810100000016
RS52SI000210195211822003-04-172008-04-020.00107.180100057060
RS53SI000210196036582003-04-172018-03-290.00112.50040185037
RS54SI000210205924232003-10-292013-10-080.00114.150110000029
RS55SI00021021097212004-02-242007-02-020.00105.060110000034
RS56SI000210211711812004-02-242009-02-040.00105.000605054049
RS57SI000210214125692004-03-292014-10-080.00109.800113000011
RS58SI00021023317422005-02-022008-04-100.00104.9902200000161
RS59SI000210234926892005-02-022016-02-100.00104.700352000010
RS60SI000210239811792005-04-142010-03-240.00102.00021194708
RS61SI000210256212002006-01-242011-01-170.00101.590126148036
RS62SI000210257027272006-01-242017-03-160.00105.00018452027
RS63SI000210279426872008-02-072019-01-300.00114.000400002
RS64SI00021029197452009-02-062012-01-300.000.000400001
RS65SI000210293512372009-04-032014-03-260.00107.1001299029
RS66SI000210298425672009-09-102020-03-100.00134.45086703
RS67SI000210305724362010-01-272020-01-200.00118.20035104
RS68SI000210306512372010-03-182015-03-100.00101.600200001
RS69SI000210314922272011-01-192020-03-100.00106.0005001
RS70SI000210316421782011-03-312020-03-100.00143.30022402
RS71SI000210338814282014-04-092020-03-100.000.000000
RS72SI00021033968632014-04-092017-10-020.00105.0001001
RS73SI000210345312852014-11-052020-03-1099.6599.6509001
RS74SI000210348711892015-03-262020-03-100.0088.40050002
RS75SI000210354511052015-07-292020-03-100.00112.15015001
RS76SI000210355210972015-08-102020-03-100.000.000000
RS77SI00021036029542016-03-042020-03-100.000.000000
RS78SI00021036777882016-11-042020-03-100.000.000000
RS79SI00021036857352017-01-252020-03-100.000.000000
RS80SI00021037764982018-01-152020-03-100.000.000000
RS81SI00021038422812019-01-152020-03-100.000.000000
RS82SI0002103966392020-01-162020-03-100.000.000000
RS8DESI00021003682572002-04-092003-05-260.0096.5005800
RSESI00021000531122002-04-092002-10-070.00101.000462100
RSHSI00021000871712002-04-092003-01-140.00104.20062400
RSISI00021000952152002-04-092003-03-170.00105.50080000
RUTGSI00311009001152002-04-092002-10-160.000.000000
SA02SI00321030858482010-05-272013-10-210.00103.00041705
SA03SI00321033582702013-10-222014-11-210.0030.10021007
SAAGSI00311025423832002-04-092003-11-270.004800.20029600
SALRSI003111045343372002-04-092020-03-100.00154000.0005245027
SAVASI003110845735802002-04-092016-12-200.0056499.9901249230139
SELGSI00311033832822002-04-092003-07-020.0037000.000293000
SELRSI00311117586382003-07-032006-02-090.0049999.0005200021
SI01SI00221029077432008-12-242011-12-150.00100.0001302
SIHGSI003110742612442002-04-092007-06-150.004000.000111502
SIJ2SI00321034652502014-12-292015-12-230.00104.000347604
SIJ3SI0032103531822015-08-312015-12-230.00101.10024303
SIJ4SI00321035809262015-12-282019-11-180.00106.500100003
SIJ5SI003210359810002015-12-282020-03-100.00106.100116005
SIJ6SI0032103945252020-02-052020-03-100.000.000000
SIK01SI00325011971772015-03-312015-12-100.0099.85045001
SIK02SI00325013952372015-12-232016-12-080.0099.900100002
SIK03SI00325017002372016-12-222017-12-070.000.000000
SIK04SI00325019652052017-12-282018-12-060.000.000000
SIK05SI00325022292362018-12-192019-12-100.0099.000201
SIK06SI0032502492492019-12-302020-03-100.000.000000
SINGSI002111139625202008-02-272018-05-070.003.9705964019
SINRSI0021111396822002-10-102003-02-170.00360.0007472300
SIPAESI00321011137322002-04-092005-04-220.000.000000
SIPBESI003210112117942002-04-092009-10-130.000.000000
SKAGSI00311024507732002-04-092005-06-300.002100.0006543000
SKB3ESI00221006123352002-04-092003-09-180.00102.5006200
SKB4ASI00221009927522002-04-092005-05-260.00104.10093700
SKB4BSI00221010087522002-04-092005-05-260.0097.30010300
SKBBSI0021103013452002-04-092002-06-260.002300.000280000
SKD1SI003210313516432011-02-172017-10-030.00100.0001147007
SKDRSI003111016443362002-04-092020-03-100.00133000.00019042032
SKR1ESI00021002284012002-04-092003-12-220.00100.00032200
SLLGSI003110040526342002-04-092013-03-010.0015500.000118601017
SM01ESI00321009581952002-04-092003-02-170.00100.000322700
SMPRSI002111522312622011-06-062016-07-010.004.5001500004
SMS01SI00325012701772015-06-012016-02-110.0099.500801
SN0NSI00211059019172002-04-092006-02-030.00170.9009224500033
SNOGSI002111363210602006-02-062010-07-090.002049.0001251940116
SOS2ESI000210055834372002-04-092016-05-250.00109.0104156120156
SOS3SI000210352910962015-08-112020-03-100.00104.900100002
SSDGSI00311122281562006-04-102006-11-220.000.000000
SSR1ESI000210021020552002-04-092010-10-260.00104.310300003
SSR2SI000210080614372002-04-092008-05-070.00111.200464003
SSR3SI000210141620952002-04-092010-12-270.00122.000296203
ST1NSI00211060994202002-04-092004-01-260.0043.900218027300
ST1RSI002111210539162004-01-272020-03-100.00710.100361540042
SVMGSI00311020967122002-04-092005-03-230.00100.00021935500
SZ100SI00025020761042018-06-122018-11-090.000.000000
SZ101SI00025021181212018-06-152018-12-070.000.000000
SZ102SI00025021671182018-09-142019-03-110.000.000000
SZ103SI00025022091182018-10-122019-04-080.000.000000
SZ104SI00025022411212019-02-152019-08-090.000.000000
SZ105SI00025022821212019-03-152019-09-090.000.000000
SZ106SI00025023161172019-04-122019-10-070.000.000000
SZ107SI00025023401192019-05-172019-11-110.000.000000
SZ108SI00025023811192019-06-142019-12-090.000.000000
SZ109SI00025024311082019-07-122019-12-200.000.000000
SZ110SI0002502522372020-01-202020-03-100.000.000000
SZ111SI0002502571172020-02-172020-03-100.000.000000
SZ13SI000990110742002-04-092002-04-220.000.000000
SZ14SI0009901248452002-04-092002-06-270.000.000000
SZ15SI0009901396842002-04-092002-08-260.000.000000
SZ16SI00099015111052002-05-072002-10-170.0099.4402358000
SZ17SI00099016691122002-07-022002-12-200.000.000000
SZ18SI00099018001092002-09-032003-02-200.000.000000
SZ19SI00099019171082002-10-292003-04-160.0092.00010000
SZ20SI00099020551092003-01-072003-06-180.000.000000
SZ21SI00099021961112003-03-042003-08-220.000.000000
SZ22SI00099023111212003-04-292003-10-230.000.000000
SZ23SI00099024771172003-07-022003-12-180.000.000000
SZ24SI00099025921162003-09-032004-02-190.000.000000
SZ25SI00099027251152003-11-062004-04-220.000.000000
SZ26SI00099028571172004-01-062004-06-180.000.000000
SZ27SI00099029981202004-03-022004-08-190.000.000000
SZ28SI00099031111212004-05-052004-10-270.000.000000
SZ29SI00099032361222004-07-012004-12-240.000.000000
SZ30SI00099033501162004-08-312005-02-160.000.000000
SZ31SI00099034831172004-11-032005-04-200.000.000000
SZ32SI00099036991102005-01-062005-06-230.000.000000
SZ33SI00099038141082005-03-072005-08-180.000.000000
SZ34SI00026039401092005-05-122005-10-250.000.000000
SZ35SI00026040701132005-07-112005-12-280.000.000000
SZ36SI00026041951182005-09-012006-02-270.000.000000
SZ37SI00026043281202005-10-282006-04-240.000.000000
SZ38SI00026044351202005-12-302006-06-260.000.000000
SZ39SI00026044761172006-03-032006-08-210.000.000000
SZ40SI00026045181232006-05-032006-10-230.000.000000
SZ41SI00026045591222006-06-302006-12-210.000.000000
SZ42SI00026045831172006-08-252007-02-200.000.000000
SZ43SI00026046331082006-10-272007-04-230.0099.83060001
SZ44SI00026046741092007-01-042007-06-220.000.000000
SZ45SI0002604690952007-02-022007-07-090.000.000000
SZ46SI0002604716972007-03-302007-09-240.000.000000
SZ47SI00026047321052007-05-252007-11-260.000.000000
SZ48SI00025000541222009-01-162009-07-150.000.000000
SZ49SI00025001041262009-05-152009-11-110.000.000000
SZ50SI00025001201262009-06-122009-12-090.000.000000
SZ51SI00025002451182012-01-132012-07-050.000.000000
SZ52SI00025002601182012-02-132012-08-020.000.000000
SZ53SI00025003021182012-03-162012-09-060.000.000000
SZ54SI00025003441212012-05-112012-10-300.000.000000
SZ55SI00025003771172012-07-132013-01-030.000.000000
SZ56SI00025004011162012-09-142013-03-070.000.000000
SZ57SI00025004271142012-10-122013-04-040.000.000000
SZ58SI00025004501142012-11-092013-04-300.000.000000
SZ59SI00025004921192013-02-152013-08-080.000.000000
SZ60SI00025005341192013-03-152013-09-050.000.000000
SZ61SI00025005591212013-04-122013-10-030.000.000000
SZ62SI00025005911212013-05-172013-11-070.000.000000
SZ63SI00025006171212013-06-142013-12-050.000.000000
SZ64SI00025006581182013-09-132014-03-060.000.000000
SZ65SI00025006901182013-10-112014-04-030.000.000000
SZ66SI00025007161162013-11-152014-05-080.000.000000
SZ67SI00025007401162013-12-132014-06-050.000.000000
SZ68SI00025007571122013-12-192014-06-050.000.000000
SZ69SI00025008071202014-02-142014-08-070.000.000000
SZ70SI00025008491192014-03-142014-09-040.000.000000
SZ71SI00025008981192014-04-112014-10-020.000.000000
SZ72SI00025009221222014-05-162014-11-060.000.000000
SZ73SI00025009551222014-06-132014-12-040.000.000000
SZ74SI00025009971182014-07-112014-12-300.000.000000
SZ75SI00025010291192014-09-122015-03-050.000.000000
SZ76SI00025010601182014-10-102015-04-010.000.000000
SZ77SI00025011021162014-11-142015-05-070.000.000000
SZ78SI00025011511202015-02-132015-08-060.000.000000
SZ79SI00025012011202015-03-132015-09-030.000.000000
SZ80SI00025012351212015-04-102015-10-010.000.000000
SZ81SI00025012501232015-05-152015-11-050.000.000000
SZ82SI00025012921232015-06-122015-12-030.000.000000
SZ83SI00025013261192015-09-112016-03-030.000.000000
SZ84SI00025013671162015-11-132016-05-050.000.000000
SZ85SI00025014331202016-02-122016-08-040.000.000000
SZ86SI00025014661192016-03-112016-09-010.000.000000
SZ87SI00025014901212016-04-082016-09-290.000.000000
SZ88SI00025015321212016-05-132016-11-030.000.000000
SZ89SI00025015811202016-06-102016-12-010.000.000000
SZ90SI00025016311142016-09-092017-03-020.000.000000
SZ91SI00025017481202017-02-132017-08-040.000.000000
SZ92SI00025017711202017-03-102017-09-010.000.000000
SZ93SI00025018051202017-04-072017-09-290.000.000000
SZ94SI00025018391232017-05-122017-11-030.000.000000
SZ95SI00025019041162017-09-082018-03-020.000.000000
SZ96SI00025019461142017-10-062018-03-280.000.000000
SZ97SI0002501995942018-02-162018-08-090.000.000000
SZ98SI0002502027932018-03-162018-09-070.000.000000
SZ99SI0002502043952018-04-132018-10-050.000.000000
SZB3SI00221010247922002-04-092005-07-260.00103.9003705000
SZB4SI00221015117242004-04-012007-03-270.000.000000
TCRGSI003110063743372002-04-092020-03-100.0044999.94039004020
TEAGSI003110221137172002-04-092017-07-170.00989.00058051022
TEHGSI00311000257112002-04-092005-03-210.0016900.0001039900
TFDRSI00211112068032003-03-042006-06-160.002178.0001148549095
TG1NSI00211061075582002-04-092004-08-100.00370.2001309309300
TG1RSI00211131292112004-08-112005-06-240.003990.00012069100
TG2NSI00211061152042002-04-092003-03-030.0052.000513975000
TKMGSI003110424122242002-04-092011-07-060.0019900.000291202
TLS1SI00321036308632016-07-182020-03-100.00104.00095508
TLSGSI003110429032552006-10-022020-03-100.0075727.440510390510
TODGSI003110136116162002-04-092009-01-270.0019890.00023475022
TR0NSI00211061234662002-04-092004-03-300.0049.000249840600
TR0RSI002111219615402004-03-312010-08-190.00400.00028696074
TR1NSI00211061314662002-04-092004-03-300.0050.00089904500
TR1RSI002111220425872004-03-312014-11-060.00999.0002183109
TRSGSI002111223827832004-04-072015-08-280.00480.0001359939082
TRSRSI00211111982552003-03-202004-04-060.0045.900627739700
TSK01SI00325008271772014-03-172014-11-270.0099.7005002
TSOGSI00311141821692007-10-162008-07-010.0037.5007102
TSORSI003110020713052002-04-092007-10-150.0013999.0001178005
TUBGSI003110344117702002-04-092009-09-100.0013000.100103403
TUKGSI00311092403532002-04-092003-10-150.001850.000122300
TUS01SI00321033414142013-10-232015-06-2697.00100.00025003
TZ100SI0002604591652006-08-252006-11-270.000.000000
TZ101SI0002604609582006-09-292006-12-210.000.000000
TZ102SI0002604625522006-10-272007-01-220.000.000000
TZ103SI0002604641492006-12-012007-02-200.000.000000
TZ104SI0002604666502007-01-042007-03-260.000.000000
TZ105SI0002604682482007-02-022007-04-230.000.000000
TZ106SI0002604708562007-03-302007-06-220.000.000000
TZ107SI0002604724382007-05-252007-08-220.0099.2101501
TZ108SI0002604740552007-08-062007-10-220.000.000000
TZ109SI0002604757582007-09-282007-12-200.000.000000
TZ110SI0002604765552007-10-262008-01-210.000.000000
TZ111SI0002604773542007-11-302008-02-220.000.000000
TZ112SI0002604781522007-12-212008-03-140.000.000000
TZ114SI0002604807352008-04-252008-06-160.000.000000
TZ115SI0002604815592008-04-252008-07-210.000.000000
TZ116SI0002604823572008-06-202008-09-110.000.000000
TZ117SI0002604831582008-07-252008-10-160.000.000000
TZ118SI0002500013582008-09-192008-12-110.000.000000
TZ119SI0002500021542008-10-242009-01-150.000.000000
TZ120SI000250002172008-11-212008-12-010.000.000000
TZ120SI0002500039522008-12-022009-02-180.000.000000
TZ121SI0002500047592008-12-192009-03-180.000.000000
TZ122SI0002500070602009-03-132009-06-100.000.000000
TZ123SI0002500096622009-05-152009-08-120.000.000000
TZ124SI0002500112612009-06-122009-09-090.000.000000
TZ125SI0002500138642009-09-112009-12-090.000.000000
TZ126SI0002500146612010-01-152010-04-140.000.000000
TZ127SI0002500153622010-04-162010-07-140.000.000000
TZ128SI0002500161642010-07-162010-10-130.000.000000
TZ129SI0002500179552010-10-152011-01-060.000.000000
TZ130SI0002500187582011-01-142011-04-070.000.000000
TZ131SI0002500195562011-04-152011-07-070.000.000000
TZ132SI0002500203592011-07-152011-10-060.000.000000
TZ133SI0002500211562011-10-142012-01-050.000.000000
TZ134SI0002500237592012-01-132012-04-050.000.000000
TZ135SI0002500252542012-02-132012-05-030.000.000000
TZ136SI0002500294552012-03-162012-06-070.000.000000
TZ137SI0002500336592012-05-112012-08-020.000.000000
TZ138SI0002500351582012-06-152012-09-060.000.000000
TZ139SI0002500393582012-09-142012-12-060.000.000000
TZ140SI0002500419532012-10-122013-01-030.000.000000
TZ141SI0002500468532012-12-142013-03-070.000.000000
TZ142SI0002500484552013-02-152013-05-090.000.000000
TZ143SI0002500526562013-03-152013-06-060.000.000000
TZ144SI0002500583592013-05-172013-08-080.000.000000
TZ145SI0002500609582013-06-142013-09-050.000.000000
TZ146SI0002500641582013-09-132013-12-050.000.000000
TZ147SI0002500682532013-10-112014-01-020.000.000000
TZ148SI0002500732552013-12-132014-03-060.000.000000
TZ149SI0002500799562014-02-142014-05-080.000.000000
TZ150SI0002500831562014-03-142014-06-050.000.000000
TZ151SI0002500880552014-04-112014-07-030.000.000000
TZ152SI0002500914592014-05-162014-08-070.000.000000
TZ153SI0002500948582014-06-132014-09-040.000.000000
TZ154SI0002500989592014-07-112014-10-020.000.000000
TZ155SI0002501011592014-09-122014-12-040.000.000000
TZ156SI0002501052542014-10-102014-12-300.000.000000
TZ157SI0002501094552014-11-142015-02-050.000.000000
TZ158SI0002501144562015-02-132015-05-070.000.000000
TZ159SI0002501243562016-02-122016-05-050.000.000000
TZ160SI0002501524602016-05-132016-08-040.000.000000
TZ161SI0002501623562016-09-092016-12-010.000.000000
TZ162SI0002501730552017-02-132017-05-050.000.000000
TZ163SI0002501821612017-05-122017-08-040.000.000000
TZ164SI0002501896592017-09-082017-12-010.000.000000
TZ165SI0002501987522018-02-162018-05-070.000.000000
TZ166SI0002502068422018-06-122018-08-090.000.000000
TZ167SI0002502159602018-09-142018-12-100.000.000000
TZ168SI0002502233582019-02-152019-05-130.000.000000
TZ169SI0002502274582019-03-152019-06-100.000.000000
TZ170SI0002502308572019-04-122019-07-080.000.000000
TZ171SI0002502332602019-05-172019-08-090.000.000000
TZ172SI0002502373602019-06-142019-09-090.000.000000
TZ173SI0002502423572019-07-122019-10-070.000.000000
TZ174SI0002502456572019-09-132019-12-090.000.000000
TZ175SI0002502472482019-10-112019-12-200.000.000000
TZ176SI0002502514372020-01-202020-03-100.000.000000
TZ177SI0002502563172020-02-172020-03-100.000.000000
TZ45SI000990130542002-04-092002-04-220.000.000000
TZ46SI0009901388232002-04-092002-05-230.000.000000
TZ47SI0009901438452002-04-092002-06-270.000.000000
TZ48SI0009901503532002-05-072002-07-240.000.000000
TZ49SI0009901594522002-06-062002-08-260.000.000000
TZ50SI0009901651522002-07-022002-09-190.000.000000
TZ51SI0009901735482002-08-012002-10-170.000.000000
TZ52SI0009901792512002-09-032002-11-220.000.000000
TZ53SI0009901867522002-10-022002-12-200.005.500127300
TZ54SI0009901933552002-10-292003-01-240.0021.40061500
TZ55SI0009901990512002-12-042003-02-200.0061.620487000
TZ56SI0009902063532003-01-072003-03-200.000.000000
TZ57SI0009902147472003-02-042003-04-160.000.000000
TZ58SI0009902204502003-03-042003-05-220.000.000000
TZ59SI0009902253512003-04-042003-06-180.000.000000
TZ60SI0009902329562003-04-292003-07-180.000.000000
TZ61SI0009902394542003-06-032003-08-220.000.000000
TZ62SI0009902469532003-07-022003-09-180.000.000000
TZ63SI0009902519572003-07-312003-10-230.000.000000
TZ64SI0009902584562003-09-032003-11-200.000.000000
TZ65SI0009902642572003-09-302003-12-180.000.000000
TZ66SI0009902741512003-11-062004-01-220.000.000000
TZ67SI0009902790532003-12-022004-02-190.000.000000
TZ68SI0009902840532004-01-062004-03-180.000.000000
TZ69SI0009902923562004-02-042004-04-220.000.000000
TZ70SI0009902980572004-03-022004-05-210.000.000000
TZ71SI0009903046562004-03-312004-06-180.000.000000
TZ72SI0009903129562004-05-052004-07-220.000.000000
TZ73SI0009903178552004-06-032004-08-190.000.000000
TZ74SI0009903228592004-07-012004-09-230.000.000000
TZ75SI0009903301562004-08-052004-10-270.000.000000
TZ76SI0009903368582004-08-312004-11-240.000.000000
TZ77SI0009903442552004-10-062004-12-240.000.000000
TZ78SI0009903491562004-11-032005-01-200.000.000000
TZ79SI0009903558532004-12-022005-02-160.000.000000
TZ80SI0009903707502005-01-062005-03-170.000.000000
TZ81SI0009903764482005-02-102005-04-200.000.000000
TZ82SI0009903822482005-03-072005-05-200.000.000000
TZ83SI0002603874482005-04-072005-06-230.000.000000
TZ84SI0002603957482005-05-122005-07-210.000.000000
TZ85SI0002604005502005-06-092005-08-180.000.000000
TZ86SI0002604088542005-07-112005-09-270.0099.910250001
TZ87SI0002604138482005-08-102005-10-250.000.000000
TZ88SI0002604203532005-09-012005-11-220.000.000000
TZ89SI0002604260582005-09-302005-12-280.000.000000
TZ90SI0002604336562005-10-282006-01-190.000.000000
TZ91SI0002604393632005-11-252006-02-270.000.000000
TZ92SI0002604427592005-12-302006-03-270.000.000000
TZ93SI0002604443602006-01-272006-04-240.000.000000
TZ94SI0002604468532006-03-032006-05-220.000.000000
TZ95SI0002604484582006-03-312006-06-260.000.000000
TZ96SI0002604500592006-05-032006-07-240.000.000000
TZ97SI0002604526612006-05-262006-08-210.000.000000
TZ98SI0002604542612006-06-302006-09-250.000.000000
TZ99SI0002604567612006-07-282006-10-230.000.000000
UBKKESI00222000324742002-04-092004-04-080.000.000000
UKIGSI003110899420812011-08-222020-03-100.0024.000116512059
UPGRSI00211026687632002-04-092005-06-160.00849.9005227700
USARSI00311114776312003-02-202005-09-190.005000.0003340018
USLGSI00311046708802002-04-092005-12-090.003500.0008248012
VHDRSI002111131339702003-11-052020-03-100.001914.1005834198069
VHLGSI003110551114932002-04-092008-07-280.004420.00022809021
VI0NSI00211112143612002-04-092003-10-270.00100.00079985400
VIHRSI002111125511112003-03-172007-11-130.001000.000197276015
VIINSI00211113215302003-11-132006-01-120.002350.00032442046
VIP3ESI002210056210462002-04-092006-08-090.00104.00015301
VIP4ESI002210074512562002-04-092007-07-090.00103.750179608
VIP5SI002210086914812002-04-092008-07-090.00103.200127206
VIP6SI002210113117662002-04-092009-09-030.00103.600288703
VIP7SI002210142020882002-04-092010-12-140.00105.5004670010
VLJGSI003110069430732002-12-232015-07-290.00900.00078860017
VLOGSI00311023102922002-04-092003-07-160.000.000000
VP01ESI00221009844632002-04-092004-03-240.00103.7108200
VP02ESI00221009767142002-04-092005-03-240.00105.500179100
VPPPSI00212003141842002-04-092003-01-310.0096428.50045200
VZ0NSI00211061642212002-04-092003-03-270.0066.100354810300
VZPGSI00211121138992004-02-032007-11-130.00801.000192988015
VZPRSI00211112632012003-04-082004-02-020.0059.000165301700
ZDDGSI003110539640672002-04-092019-01-300.002500.000120781011
ZKB1ESI00221011075792002-04-092004-09-090.00104.400107000
ZKNGSI00311067825372002-04-092004-07-090.0018200.0005013600
ZM1NSI002110617211102002-04-092006-11-140.00282.0004195414063
ZM2NSI00211061803712002-04-092003-11-120.0050.500896586400
ZM2RSI002111198217252003-11-132010-12-300.00608.500387455075
ZMDGSI003110696417772002-04-092009-09-210.002000.0006033204
ZMTGSI00311032505722002-04-092004-08-270.002500.00014498800
ZRCGSI00311085645282002-04-092004-06-290.00590.000134500
ZT01SI002210206322812004-06-022013-10-150.00108.800190302
ZT02SI002210303823672010-06-302020-03-100.00115.5006039012
ZTOGSI003110844033792002-04-092016-02-260.0041500.00032598067
ZV1NSI00211059193572002-04-092003-10-220.00163.000362628700
ZV2NSI00211059274402002-04-092004-02-240.0065.0002248943100
ZV2RSI002111215419252004-02-252012-01-270.00610.0002173710179
ZVHRSI002111177620372003-10-302012-03-160.002400.1003515210200
ZVIRSI002111178417062003-11-242010-12-100.003500.0001123690192
ZVTGSI002111165128152008-09-092020-03-100.0048.2007343210341
Stevilo zapisov: 941